Profile

digitalghosts: valentin_icon (Default)
Arseholes Anonymous

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
[syndicated profile] zwierz_feed

Posted by Zwierz

Post, który właśnie czytasz jest 3000 postem na tym blogu. Tak nie pomyliła się liczba zer. To już trzy tysiące razy miałeś albo miałaś okazję kliknąć w link podesłany przez zwierza żeby przeczytać co takiego napisał. Z tej okazji mam dla was coś specjalnego.

204 wyrazy w pierwszym wpisie

1544 wyrazy w 2998 wpisie

36 226 komentarzy

286 komentarzy pod wpisem o Feminizmie

1800 lajków pod wpisem o aborcji

3 szablony

16.01.2015 znika ostatnie „Hej”

1 wpis gościnny matki zwierza

1 wpis nieopatrznie podyktowany matce zwierza

125 dni bez wpisu (od 2009 roku)

21 115  obserwujących na FB

1 nagroda za bycie bogerem

1 nagroda za bycie biednym blogerem

4 laptopy

3 Mieszkania

2  kierunki studiów

1 powieść

 

Takie są statystyki Zwierza i bloga przez te wszystkie lata i wpisy. Specjalnie dla was by uczcić tą uroczystość zwierz rozesłał wici do swoich znajomych blogerów, kolegów i rodziny z prostą prośbą by powiedzieli mu który wpis na Zwierzu lubią najbardziej. Dzięki ich pomocy udało się zrobić fantastyczny film na jubileusz!

 

 

Zwierz z tego miejsca chciałby podziękować wszystkim czytelnikom, komentatorom, patronom, sponsorom kolejnych laptopów a także rodzinie która jest punktem wyjścia wielkiej blogowej kariery Zwierza bo po porostu w pewnym momencie nie chcieli już ze zwierzem rozmawiać o popkulturze czym zmusili go do założenia bloga. To uczy nas że patologiczny przymus pisania nie rodzi się bez pomocy. Zwierz ma nadzieję, że raczej go nie opuści. I będzie trwać przy nim przez kolejne lata i tysiące wpisów. Zwłaszcza teraz kiedy wedle wyliczeń zwierza ma dokładnie zaplanowane jakieś dwadzieścia kolejnych tekstów. I tylko nie wie czy starczy mu czasu, dni i ochoty by je wszystkie dobrze napisać. Jednak póki jest ktoś kto czyta zwierza to zawsze można pisać z tym miłym uczuciem, że nie mówi się do ściany.

 

Ps: Kochani którzy obserwują działalność Zwierza na Coperniconie – z powodu bólu gardła zwierz zmuszony był zachować się zdroworozsądkowo i odwołał swoją dzisiejszą prelekcję o kobietach w Doktorze. Zamiast prelekcji pojawi się wpis na blogu. Jednocześnie dwie pozostałe prelekcje jak na razie są jak najbardziej w planach.

Artykuł Raz, Dwa, Trzy czyli to jest trzytysięczny wpis zwierza pochodzi z serwisu zwierz popkulturalny.

Powered by Dreamwidth Studios